2015/2016 hooaeg

L, 25. juuli 2015

12:00

54. Kloostriturniir
Pirita Vaba aja keskus, Tallinn
J.Loide, E.Rihm, P.Kubo

K, 09. september 2015

18:30

Jüri sarja I etapp
Jüri kultuurimaja, Jüri
OTK

L, 19. september 2015

12:00

Paarismängu karikasarja I etapp
Hiiu Õlletuba (II korrus), Tallinn
Margus Maiste

L, 19. september 2015

14:30

Spordikilva MV I etapp (paarismäng)
Hiiu Õlletuba (II korrus), Tallinn
Urmas Oljum, Timo Tarve

K, 07. oktoober 2015

18:15

Prooton

K, 14. oktoober 2015

18:00

Toakärbes

L, 17. oktoober 2015

12:00

Spordikilva MV II etapp (üksikmäng)
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Toivo Kivimets, Matis Song

K, 21. oktoober 2015

18:15

Tartu meistrivõistluste II voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Räpina

L, 31. oktoober 2015

12:00

Mari Nuut

K, 04. november 2015

18:15

Tartu meistrivõistluste III voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Tuhnik

L, 07. november 2015

12:00

Koit Nook

K, 11. november 2015

18:30

Jüri sarja III voor
Jüri kultuurimaja, Jüri
Lasnamäe

K, 18. november 2015

18:15

Tartu meistrivõistluste IV voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Raamprojekt

N, 19. november 2015

Siim Avi jt

L, 21. november 2015

12:00

Paarismängu karikasarja III etapp
Viljandi Jakobsoni Kool, Viljandi
Arvo Kreegipuu, Enn Kauber

K, 25. november 2015

Aare Olander, Indrek Salis

L, 28. november 2015

Tiit Naarits, Rait Männik

K, 02. detsember 2015

18:15

Tartu meistrivõistluste V voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
TÜMK

L, 05. detsember 2015

12:00

Peeter Kubo, Jaan Loide, Eduard Rihm

K, 09. detsember 2015

18:30

Jüri sarja IV voor
Jüri kultuurimaja, Jüri
Grassussica

L, 12. detsember 2015

12:00

Koit Nook

K, 16. detsember 2015

18:15

Tartu meistrivõistluste VI voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Peeter Allik

L, 19. detsember 2015

12:00

Priit Naruskberg

L, 09. jaanuar 2016

12:30

Üksikmängu karikasarja III etapp
Paikuse vallamaja, Paikuse
Jaan Allik

L, 09. jaanuar 2016

15:30

Spordikilva MV III etapp (hübriidmäng)
Paikuse vallamaja, Paikuse
Jaan Allik

K, 13. jaanuar 2016

18:30

Jüri sarja V voor
Jüri kultuurimaja, Jüri
Toru

L, 16. jaanuar 2016

12:00

Paarismängu karikasarja V etapp
Rakvere Eragümnaasium, Rakvere
Andres Pulver

L, 16. jaanuar 2016

14:30

Spordikilva MV IV etapp (paarismäng)
Rakvere Eragümnaasium, Rakvere
Illar Tõnisson, Andres Pulver

L, 23. jaanuar 2016

12:00

Koit Nook

L, 30. jaanuar 2016

Tarmo Tuule

K, 03. veebruar 2016

18:15

Tartu meistrivõistluste VII voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Muster

L, 06. veebruar 2016

11:00

Spordikilva MV V etapp (üksikmäng)
Tartu, Eesti Spordimuuseum, Tartu
Eesti Spordimuuseum

L, 06. veebruar 2016

12:00

Tiit Naarits

K, 10. veebruar 2016

18:30

Jüri sarja VI voor
Jüri kultuurimaja, Jüri
Historia

L, 13. veebruar 2016

12:00

Eesti Maakilb. Rahvaliiga A-finaal
Paide Gümnaasium, Paide
Koit Nook

K, 17. veebruar 2016

18:15

Tartu meistrivõistluste VIII voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Artes Terrae

L, 20. veebruar 2016

12:00

Allar Viivik

L, 27. veebruar 2016

12:00

Üksikmängu karikasarja V etapp. Eesti MV
Sagadi mõis, Lääne-Virumaa
Jevgeni Nurmla, Mati Räli

L, 27. veebruar 2016

16:00

Paarismängu karikasarja VII etapp. Eesti MV
Sagadi mõis, Lääne-Virumaa
Illar Tõnisson

L, 27. veebruar 2016

20:00

Illar Tõnisson

P, 28. veebruar 2016

11:00

Eesti Meistrivõistlused võistkondadele
Sagadi mõis, Lääne-Virumaa
Silja Paavle, Matis Song, Priit Naruskberg, Rait Männik, Ain Kütt

K, 02. märts 2016

18:15

Tartu meistrivõistluste IX voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Ugala

K, 09. märts 2016

18:30

Jüri sarja VII voor
Jüri kultuurimaja, Jüri
Tabasalu KEK

L, 12. märts 2016

12:00

Koit Nook

K, 16. märts 2016

18:15

Tartu meistrivõistluste X voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Eesti Biokeskus

L, 19. märts 2016

12:00

Kadri Steinbach

L, 26. märts 2016

12:00

Pärt Talimaa, Peep Talimaa

L, 26. märts 2016

14:45

Igor Habal, Ove Põder

K, 30. märts 2016

Artes Terrae

K, 06. aprill 2016

20:15

Aare Olander, Silja Paavle

K, 13. aprill 2016

18:15

Tartu meistrivõistlused üksikmälumängus
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Silja Paavle

K, 13. aprill 2016

18:30

Jüri sarja VIII voor
Jüri kultuurimaja, Jüri
Ämmareied

L, 16. aprill 2016

12:00

Paarismängu karikasarja IX etapp
Linte külakeskus, Räpina vald
Mait Meensalu

L, 16. aprill 2016

12:00 - 15:00

A.Olander jt.

L, 16. aprill 2016

12:00 - 15:00

A.Olander jt.

L, 23. aprill 2016

Marko Siil, Ants Põldoja

L, 23. aprill 2016

Mati Räli, Jevgeni Nurmla

K, 11. mai 2016

18:30

Jüri sarja IX voor
Jüri kultuurimaja, Jüri
Parila

N, 26. mai 2016

19:00

Insu mäng 2.0
Tartu, kohvik-restoran München, Tartu
Huko Laanoja jt

L, 28. mai 2016

12:00

Kirjandusviktoriin HeadRead
Kirjanike Maja, Tallinn
Tauno Vahter

L, 04. juuni 2016

11:00

Üksikmängu karikasarja VII etapp. MM
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Arko Olesk

L, 04. juuni 2016

15:00

Paarismängu karikasarja II etapp
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Tiit Naarits