NÕMME MÄLUMÄNGUSARI

Nõmme mälumäng toimub septembrist 2016 maini 2017 iga kuu teisel teisipäeval (v.a septembris, avavoor toimub 20. septembril) kella 18-20 Pääsküla raamatukogus Pärnu mnt. 480a. Eelvoorud toimuvad septembrist aprillini, finaalmäng on mais. Tegemist on voorumänguga. Võisteldakse 3-liikmeliste võistkondadena. Osavõtumaksu ei ole. Võistkonnad on 3-liikmelised. Kui mõni võistkonnaliige ei saa mõnes voorus osaleda, siis võib tal olla asendaja. Mängus osalemiseks on vajalik võistkondade eelnev registreerimine e-kirja teel aadressil timzik80@gmail.com.

Tegemist on voorumänguga ja parimad selguvad kevadel vastavalt kogutud punktisummale. Kaks halvimat eelvoorude tulemust arvesse ei lähe. Mängus on 30 küsimust, mille hulgas on ka heli- ja pildiküsimused. Küsimustele vastamine toimub viie küsimuse kaupa kirjalikult. Aega u 8 minutit. Iga täielik täisvastus annab võistkonnale 2, osaliselt õige vastus 1 punkti. Poolikuid punkte ei anta. Kaks halvimat eelvoorude tulemust arvesse ei lähe.

Mängu ajal on igasuguste nutiseadmete või muul moel kõrvalise abi kasutamine keelatud. Esimene hoiatus toob kaasa nulliringi küsimustevoorus, teine hoiatus toob kaasa mängusaalist eemaldamise. Reeglit rikkunud võistkonnal läheb eelvooru tulemus ka üldarvestuses arvesse (s.t ei kuulu kahe halvima eelvooru tulemuse hulka, mis arvesse ei lähe). Küsimuste põhikoostajad ning mängu läbiviijad on Margus Pillau ja Timo Tarve.

Trackback from your site.