2016/2017 hooaeg

L, 30. juuli 2016

12:00

55. Kloostriturniir
Pirita Vaba aja keskus, Tallinn
J.Loide, E.Rihm, P.Kubo

K, 14. september 2016

18:30

Jüri sarja I etapp
Jüri kultuurimaja, Jüri
Duubel

R, 23. september 2016

19:00

Indrek Paavle mälestusmäng
Tartu, kohvik-restoran München, Tartu
Silja Paavle

K, 05. oktoober 2016

18:15

Tartu meistrivõistluste I voor
Eesti Biokeskus, Tartu
Eesti Biokeskus

K, 12. oktoober 2016

18:00

Vismarid

L, 15. oktoober 2016

12:00

Paarismängu karikasarja I etapp
Põltsamaa kohvik Rivaal, Põltsamaa
Andres Kund, Lauri Tammerand

K, 19. oktoober 2016

18:15

Tartu meistrivõistluste II voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Tuhnik

L, 22. oktoober 2016

12:00

Spordikilva MV I etapp (üksikmäng)
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Toivo Kivimets, Matis Song

L, 22. oktoober 2016

15:00

Spordikilva MV II etapp (paarismäng)
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Karmen Viikma, Timo Tarve jt

L, 29. oktoober 2016

12:00

Mari Nuut

K, 02. november 2016

18:15

Tartu meistrivõistluste III voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Ugala

K, 09. november 2016

18:30

Jüri sarja III voor
Jüri kultuurimaja, Jüri
Möh?

L, 12. november 2016

12:00

Koit Nook

K, 16. november 2016

18:15

Tartu meistrivõistluste IV voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Prooton

L, 26. november 2016

12:00

Paarismängu karikasarja II etapp
Viljandi Kaare kool, Viljandi
Arvo Kreegipuu, Enn Kauber

K, 30. november 2016

Aare Olander, Indrek Salis

K, 30. november 2016

18:15

Tartu meistrivõistluste V voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
TÜMK

L, 03. detsember 2016

12:00

Koit Nook

L, 10. detsember 2016

12:00

Peeter Kubo, Jaan Loide, Eduard Rihm

K, 14. detsember 2016

18:15

Tartu meistrivõistluste VI voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Artes Terrae

K, 14. detsember 2016

18:30

Jüri sarja IV voor
Jüri kultuurimaja, Jüri
Äiapuusad

L, 17. detsember 2016

12:00

Paarismängu karikasarja III etapp
Türi Kultuurikeskus, väike saal, Türi
Priit Naruskberg, Toivo Kreek

L, 17. detsember 2016

14:30

Spordikilva MV III etapp (paarismäng)
Türi Kultuurikeskus, väike saal, Türi
Igor Habal, Ove Põder, Tauno Vahter

K, 11. jaanuar 2017

18:30

Jüri sarja V voor
Jüri kultuurimaja, Jüri
Krediidijuhtimine

L, 14. jaanuar 2017

11:00

Paarismängu karikasarja IV etapp
Kentuki Lõvi pubi, Pärnu
Jaan Allik

L, 14. jaanuar 2017

14:30

Spordikilva MV IV etapp (hübriidmäng)
Kentuki Lõvi pubi, Pärnu
Jaan Allik

L, 21. jaanuar 2017

12:00

Koit Nook

L, 28. jaanuar 2017

12:00

Andres Pulver

L, 28. jaanuar 2017

15:00

Spordikilva MV V etapp (paarismäng)
Rakvere Eragümnaasium, Rakvere
Illar Tõnisson, Andres Pulver

K, 01. veebruar 2017

18:15

Tartu meistrivõistluste VII voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Muster

L, 04. veebruar 2017

Tarmo Tuule

K, 08. veebruar 2017

18:30

Jüri sarja VI voor
Jüri kultuurimaja, Jüri
Tallinn

L, 11. veebruar 2017

Spordikilva MV VI etapp (üksikmäng)
Tartu, Eesti Spordimuuseum, Tartu
Eesti Spordimuuseum

L, 11. veebruar 2017

14:30

Üksikmängu karikasarja III etapp
Tartu, Eesti Spordimuuseum, Tartu
Tiit Naarits

K, 15. veebruar 2017

18:15

Tartu meistrivõistluste VIII voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Raamprojekt

L, 18. veebruar 2017

12:00

Eesti Maakilb. Rahvaliiga A-finaal
Paide Gümnaasium, Paide
Koit Nook

L, 25. veebruar 2017

12:00

Paarismängu karikasarja VI etapp
Suure-Kõpu mõis, Kõpu
Matis Song

L, 25. veebruar 2017

15:00

Üksikmängu karikasarja IV etapp
Suure-Kõpu mõis, Kõpu
Siim Avi, Karmen Viikmaa

K, 01. märts 2017

18:15

Tartu meistrivõistluste IX voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Kevadhommik

K, 08. märts 2017

18:30

Jüri sarja VII voor
Jüri kultuurimaja, Jüri
Vennad Wurlitzerid

L, 11. märts 2017

12:15

Margus Maiste

K, 15. märts 2017

18:15

Tartu meistrivõistluste X voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Räpina

L, 18. märts 2017

12:00

Koit Nook

P, 19. märts 2017

12:00

Üksikmängu karikasarja V etapp. Norra GP
Tallinna Ülikool, aud. A-242, Tallinn
Aare Olander

L, 25. märts 2017

12:00

Kadri Steinbach

K, 29. märts 2017

18:15

Tartu meistrivõistlused üksikmälumängus
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Silja Paavle

P, 02. aprill 2017

12:00 - 15:00

A.Olander jt.

K, 12. aprill 2017

18:15

K, 12. aprill 2017

18:30

Jüri sarja VIII voor
Jüri kultuurimaja, Jüri
Sammas

L, 22. aprill 2017

12:00

Paarismängu karikasarja IX etapp
Linte külakeskus, Räpina vald
Omar Kaljuvee, Mait Meensalu

L, 29. aprill 2017

Marko Siil, Ants Põldoja

L, 29. aprill 2017

Mati Räli, Jevgeni Nurmla

P, 07. mai 2017

Igor Habal, Ove Põder, Tauno Vahter

K, 10. mai 2017

18:30

Jüri sarja IX voor
Jüri kultuurimaja, Jüri
Parila

L, 03. juuni 2017

11:00

Arko Olesk

L, 03. juuni 2017

Tiit Naarits