2017/2018 hooaeg

K, 13. september 2017

18:30

Jüri sarja I etapp
Jüri kultuurimaja, Jüri
Toakärbes

L, 16. september 2017

12:00

COOPi mälumaraton
Rehe küün, Üksnurme
J.Loide, A.Sammelselg

R, 22. september 2017

19:00

Indrek Paavle mälestusmäng
Tartu, kohvik-restoran München, Tartu
Silja Paavle

K, 04. oktoober 2017

18:15

Tartu meistrivõistluste I voor
Eesti Biokeskus, Tartu
TÜMK

K, 11. oktoober 2017

18:00

OTK

L, 14. oktoober 2017

12:00

Paarismängu karikasarja I etapp
Põltsamaa kohvik Rivaal, Põltsamaa
Andres Kund, Lauri Tammerand

K, 18. oktoober 2017

18:15

Tartu meistrivõistluste II voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Ugala

L, 28. oktoober 2017

12:00

Valdur Ojala

P, 29. oktoober 2017

12:00

Spordikilva MV I etapp (paarismäng)
Männiku staadion, Tallinn
Timo Tarve, Urmas Olljum

K, 01. november 2017

18:15

Tartu meistrivõistluste III voor
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Tuhnik

L, 04. november 2017

12:00

Spordikilva MV II etapp (üksikmäng)
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Toivo Kivimets, Matis Song, Aare Oja

L, 04. november 2017

15:00

Spordikilva MV III etapp (paarismäng)
Tartu, Eesti Biokeskus, Tartu
Koit Kärssin, Valmar Põldpaju, Holger Tamm

K, 08. november 2017

18:30

Jüri sarja III etapp
Jüri kultuurimaja, Jüri
Väärispuupead

R, 10. november 2017 - P, 12. november 2017

L, 11. november 2017

12:00

Koit Nook, Tenno Sivadi

L, 25. november 2017

12:00

Paarismängu karikasarja II etapp
Kilingi-Nõmme klubi, Kilingi-Nõmme
Matis Song, Kaarel Silmato

K, 29. november 2017

Aare Olander, Indrek Salis

L, 02. detsember 2017

12:00

Koit Nook, Tenno Sivadi

L, 09. detsember 2017

12:00

Peeter Kubo, Jaan Loide

K, 13. detsember 2017

18:30

Jüri sarja IV etapp
Jüri kultuurimaja, Jüri
Toru

L, 06. jaanuar 2018

12:00

Jaan Allik

K, 10. jaanuar 2018

18:30

Jüri sarja V etapp
Jüri kultuurimaja, Jüri
Grassussica

L, 13. jaanuar 2018

12:00

Koit Nook, Tenno Sivadi

L, 20. jaanuar 2018

12:00

Margus Maiste

L, 27. jaanuar 2018

Tarmo Tuule

L, 03. veebruar 2018

12:00

Tiit Naarits

L, 10. veebruar 2018

12:00

Koit Nook, Tenno Sivadi

K, 14. veebruar 2018

18:30

Jüri sarja VI etapp
Jüri kultuurimaja, Jüri
Historia

L, 17. veebruar 2018

12:00

Andres Pulver

L, 10. märts 2018

12:00

Koit Nook

K, 14. märts 2018

18:30

Jüri sarja VII etapp
Jüri kultuurimaja, Jüri
Tabasalu KEK

L, 17. märts 2018

Aare Olander

L, 24. märts 2018

12:00

Kadri Steinbach

K, 11. aprill 2018

18:30

Jüri sarja VIII etapp
Jüri kultuurimaja, Jüri
Lasnamäe

P, 15. aprill 2018

12:00 - 15:00

A.Olander jt.

L, 21. aprill 2018

12:00

Mait Meensalu, Priit Naruskberg, Toivo Kreek

L, 05. mai 2018

12:00

Kalle Voolaid jt

L, 05. mai 2018

15:00

Tiit Naarits

P, 06. mai 2018

Jaak Sõnajalg, Madis Hurt jt

K, 09. mai 2018

18:30

Jüri sarja IX etapp
Jüri kultuurimaja, Jüri
Parila

L, 02. juuni 2018

11:00

Arko Olesk