XV koolinoorte meistrivõistluste eelvoorud

K, 29. november 2017

    tasuta

Aare Olander, Indrek Salis

Eesti koolinoorte XV mälumängumeistrivõistlused toimuvad samas süsteemis nagu aasta tagasi: – eelvoor maakondades ja Tallinnas kolmap. 29. novembril 2016 ning finaalmäng Viimsi koolis pühap. 15. aprillil 2018.

Eelvoorus võivad osaleda kõikide Eesti koolide 4-liikmelised võistkonnad. Eraldi arvestust peetakse keskkooli- ja põhikoolivõistkondadele. Eelvooru tulemusena pääsevad finaalmängu iga maakonna, samuti Tallinna võitjavõistkonnad (nii põhikoolide kui vanemate klasside arvestuses). Maakondade ja Tallinna võitjatele lisanduvad eelvooru üle-eestilises punktiarvestuses 18 järgnevat võistkonda, kes maakondades võitjaks ei osutunud (samuti nii põhikoolide kui vanemate klasside arvestuses).

Maakondade kontaktisikud ja eelvooru toimumispaigad saavad teatavaks ning registreerimine algab oktoobris 2017.

Registreerumine

Põhikool
Keskkool


Osavõtjad

  • Hugo Treffneri Gümnaasium 11.B/E
  • Viljandi Gümnaasium 10-11
  • Viljandi Gümnaasium II
  • TTG 11.ME
  • Rocca al Mare Kool 10. klass
  • Kuusalu Keskkool 9
  • Tallinna Arte Gümnaasium 12AB
  • Gustav Adolfi gümnaasium 10
  • Lagedi kool 9. klass
  • Kurtna Kool 9. klass
  • Lagedi kool 8. klass
  • Tallinna Reaalkool 11.c
  • Hugo Treffneri Gümnaasium 10.klass
  • Tallinna Muusikakeskkool 10+12
  • Tallinna Inglise Kolledž 11. klass
  • Tallinna Arte Gümnaasium 11B
  • Kuusalu keskkool 12
  • Tallinna Nõmme Gümnaasium 12R
  • Viimsi Kool I 8
  • Viimsi Kool II 9
  • Viimsi Kool III 9
  • Viimsi Kool G I
  • Viimsi Kool G II
  • Viimsi Kool G III
  • Kadrioru Saksa Gümnaasium 10
  • Tartu Katoliku Hariduskeskus 8b
  • Väike-Maarja Gümnaasium 9. klass
  • Tallinna Arte Gümnaasium 11A
  • Kuressaare Vanalinna Kool 9.b
  • Kuressaare Vanalinna Kool 8.a
  • Tallinna Reaalkool 10.a/b
  • Tallinna Kristiine Gümnaasium 10AB
  • Tartu Katoliku Hariduskeskus 8a
  • Tallinna Reaalkool 10. klass II
  • Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c
  • Tartu Katoliku Hariduskeskus 7.a
  • Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9. klass
  • Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 10 (tertia sotsiaal)
  • Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12 (primad)
  • Tartu Katoliku Hariduskeskus 9b
  • Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium SS-PS (11-12)
  • Tartu Katoliku Hariduskeskus 9a
  • Tartu Katoliku Hariduskeskus 7.a (2. meeskond)
  • Laiuse Jaan Poska Põhikool 6.-9.
  • Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 11 SS
  • Rakvere Reaalgümnaasium 10./12.
  • Ralvere Gümnaasium 10.klass
  • Audru Kool 7-9
  • Hugo Treffneri Gümnaasium 12 A/D
  • Gustav Adolfi Gümnaasium G1 (10b10d)
  • Gustav Adolfi Gümnaasium 11d TIIM BUTAAN
  • Rakvere Reaalgümnaasium 11.R
  • Tartu Katoliku Hariduskeskus 8.b 2
  • Gustav Adolfi Gümnaasium G(1)AG 10