XV KOOLINOORTE MV - EELVOORU TULEMUSED

4. detsember 2017

Eelvoor toimus 29. novembril 2017 14 Eesti maakonnas ja Tallinnas, osa võttis 98 keskkooli- ja 124 põhikoolivõistkonda, kokku 222.

Tulemused ja finaalipääsejad on siin: https://www.kilb.ee/media/kmv171129t.htm. Tabelis on kõige ees iga maakonna võitjad ja siis üle-eestilises paremusjärjestuses ülejäänud võistkonnad. Keskkoolide finaalipääsul tuli rakendada reeglit, et Tallinnast üle 10 võistkonna finaalis mängida ei saa.

Finaal toimub pühapäeval 15. aprillil 2018 Viimsi koolis, algus on kell 12.00. Võistkondade koosseisus võib teha piiramatul arvul muudatusi, oluline pole ka, et kui võistkonna nimi eelvoorus oli näiteks "*** XIIB klass", siis asendusmängijad peavad olema sellestsamast XIIB klassist. Küll aga võiksid nad olla samast koolist. Pidasime ka silmas, et 16. aprillil teevad abituriendid eesti keele riigieksamit ja kes mälumängu enne eksamit ülearuseks peab, saab endale asendaja otsida.

Kui on võistkondi, kes oma finaalikohast kindlasti loobuvad, palun andke meilile olander@neti.ee sellest teada. Saame üldtabelis järgmistele osalemisvõimalust pakkuda.

Mängu juhend on siin.