Spordiikilva MV VIII etapp (paarismäng) Spordimäng

Spordimängude EMV sarja 2020/21 hooaeg saab intensiivse lõpplahenduse. Mõni aeg tagasi juba inforeerisime, et 10. septembri õhtul saab Vinnis toimuma spordisarja hooaja lõppvaatus Illar Tõnissoni üksikmängu näol. Nüüd aga teavitame, et nädal enne Vinni mängu, laupäeval 4. septembril, teeme veel eelmise hooaja raames spordimängude laupäevaku kahe mälumänguga Tallinnas, mis olid algselt plaanis toimuma juba jaanuaris. 

Esmalt, saab kell 11 teoks üksikmäng, mille panevad kokku Urmo Kallakas, Aivar Saar ja Toomas Tarm. Tuleb võrdlemisi tavapärane mäng, 60 küsimusega. 

Peale seda, orienteeruvalt kella 14 paiku, algab aga Urmas Oljumi ja co koostatav paarismäng, kusjuures paarismängu paarid moodustatakse üksikmängu tulemuste põhjal (esimene koht on paaris viimase kohaga jne). Korraldajad tagavad, et ka üksikmängu koostajad saavad mõistlikul viisil paarismänguks paigutuse ning samuti, et paarismänguks oleks paarisarv osalejaid. Mõlemas mängus on võimalik osaleda ka kuni neljaliikmeliste võistkondadega. 

Mängud saavad toimuma Tallinnas Sparta spordiklubi koolitusklassis, aadressil Pärnu maantee 139c. Korraldajad tagavad ka teatud määral kohvi, vett ja suupisteid. 

Registreerumise avame ja ürituse detaile täpsustame augustis, aga hetkel palume kõigil see kuupäev endal mälumängupäevaks reserveerida. 

4. september 2021

14:00

Urmas Oljum jt
Sparta spordiklubi

Pärnu mnt 139c, Tallinn