Spordikilva MV VI etapp (üksikmäng) Spordimäng

Spordimängu MV 5. ja 6. etapp saavad toimuma 11. jaanuaril Tallinnas, Pääsküla Raudteejaama vanas hoones aadressil Suvila 1. Meie päralt on raudteejaama saal, mis on muidu kasutuses Nõmme noortekeskuse ruumidena.

Päeva alustame kell 11.00 kui paarismängu kutsuvad mängima Urmo ja Märt-Martin. Esitamisele tuleb 60 küsimust ning selle eest tuleb välja käia 12 EUR paari kohta.

Peale paarismängu saab külastada raudteejaama hoone läheduses olevat legendaarset Pääsküla Kauplust ning kiired võivad eine võtta ka Baby-Back restoranis. Lubatud on ka suupistete-jookida kaasa võtmine mängusaali.

Orienteeruvalt 14-14.30 paiku alustame üksikmänguga, mille panevad kokku Urmas Oljum, Timo Tarve ning Jaak Valdre. Lubatud on esitada vähemalt 60 küsimust, kuid täpne formaat on veel selgumisel. Osalejad peaks arvestama 7 EUR osalustasuga.

Mõlemale mängule saab kirja panna kas kilb.ee foorumis või otsides üles Urmo Kallakas (urmokall@hotmail.com, 55 631 344, FB). Kuna tegusam pühade aeg on vahele tulemas, siis hea meelega hakkaks registreerumisega kohe pihta.

11. jaanuar 2020

14:00

Timo Tarve, Urmas Olljum, Jaak Valdre
Pääsküla raudteejaam

Suvila 1, Tallinn, Harjumaa