XIII koolinoorte meistrivõistluste eelvoorud Koolinoorte meistrivõistlused

Eesti koolinoorte XIII mälumängumeistrivõistlused toimuvad samas süsteemis nagu aasta tagasi: – eelvoor maakondades ja Tallinnas 25. novembril 2015 ning finaalmäng Tallinnas (Viimsis) 16. aprillil 2016. Mängu juhend on siin.

Eelvoorus võivad osaleda kõikide Eesti koolide 4-liikmelised võistkonnad. Eraldi arvestust peetakse keskkooli- ja põhikoolivõistkondadele. Eelvooru mängukohad (võimalikult paljudes maakondades) teeme peatselt teatavaks. Tallinn ja Harjumaa mängivad Viimsi Keskkoolis, algus on kell 16.00. Eelvoorus küsitakse 50 küsimust. Küsimused on eestikeelsed ja need esitatakse viiekaupa. Iga küsimuse põhiosa on sama nii kesk- kui põhikoolidele, kuid põhikooli küsimus või vastus võib olla lihtsamalt sõnastatud. Eelvooru tulemusena pääsevad finaalmängu iga maakonna, samuti Tallinna võitjavõistkonnad (nii põhikoolide kui vanemate klasside arvestuses). Maakondade ja Tallinna võitjatele lisanduvad eelvooru üle-eestilises punktiarvestuses 18 järgnevat võistkonda, kes maakondades võitjaks ei osutunud (samuti nii põhikoolide kui vanemate klasside arvestuses).

Palume eelnevalt (20. oktoobrist kuni 20. novembri õhtuni) võistkondadel EML kodulehel www.kilb.ee registreerida. Registreerida võib ka e-posti või telefoni teel maakondade kontaktisikute juures. Need kontaktid ilmuvad EML kodulehele niipea, kui maakondade korraldajad on endast märku andnud.

[table id=4 /]

25. november 2015

12:00

Aare Olander, Indrek Salis
erinevad kohad