XV koolinoorte meistrivõistluste eelvoorud Koolinoorte meistrivõistlused

Eesti koolinoorte XV mälumängumeistrivõistlused toimuvad samas süsteemis nagu aasta tagasi: – eelvoor maakondades ja Tallinnas kolmap. 29. novembril 2017 ning finaalmäng Viimsi koolis pühap. 15. aprillil 2018.

Eelvooru tulemused.

Tabelis on kõige ees iga maakonna võitjad ja siis üle-eestilises paremusjärjestuses ülejäänud võistkonnad. Keskkoolide finaalipääsul tuli rakendada reeglit, et Tallinnast üle 10 võistkonna finaalis mängida ei saa.

Finaal toimub pühapäeval 15. aprillil 2018 Viimsi koolis, algus on kell 12.00. Võistkondade koosseisus võib teha piiramatul arvul muudatusi, oluline pole ka, et kui võistkonna nimi eelvoorus oli näiteks "*** XIIB klass", siis asendusmängijad peavad olema sellestsamast XIIB klassist. Küll aga võiksid nad olla samast koolist. Pidasime ka silmas, et 16. aprillil teevad abituriendid eesti keele riigieksamit ja kes mälumängu enne eksamit ülearuseks peab, saab endale asendaja otsida.

Kui on võistkondi, kes oma finaalikohast kindlasti loobuvad, palun andke meilile olander@neti.ee sellest teada. Saame üldtabelis järgmistele osalemisvõimalust pakkuda.