Eesti Meistrivõistlused 2021

4. aprill 2021

Võistluste nädalavahetus läheb lahti reede 10. septembri õhtul kell 18 Vinni Spordikompleksis toimuva individuaalse spordimänguga, mille kohta saab täpsemalt lugeda spordimängude alt.

Eesti meistrivõistluste mängud toimuvad 11.-12. septembrini. Mängupaigaks on Vinni-Pajusti Gümnaasiumi saal, toitlustamine toimub Vinni Spordikompleksis. Üksikmängu algusaeg on laupäeval kell 12, paarismängu algusaeg laupäeval kell 16 ja kuni 4-liikmelistest võistkondadest koosneva võistkonnamängu algusaeg pühapäeval kell 12. Üksikmängule annab lõpliku lihvi Arko Olesk, paarismängule Aare Olander, võistkonnamängule Illar Tõnisson, küsijaid on kõikides mängudes oluliselt rohkem.

Võistlustel osalemiseks on vajalik mistahes liiki koroonapuhtuse tõend (läbipõdemine, vaktsineerimine, test). Peale saab ka enda tehtud kiirtestiga, aga kui keegi seda võimalust tahab kasutada, siis palun registreerimisel teada anda, räägime igaks juhuks variandid üle.

Osavõtutasud inimese kohta on järgnevad:
Registreerimisel kuni 7. septembrini:
- Osavõtt kõikidest mängudest (sisalduvad lõunasöögid laupäeval ja pühapäeval) – 50 EUR inimene;
- Osavõtt laupäeval (sisaldub lõunasöök) – 30 EUR inimene;
- Osavõtt pühapäevasest võistkonnamängust (sisaldub lõunasöök) – 25 EUR inimene;
- Osavõtt individuaalist (ilma söögita) – 15 EUR inimene;
- Osavõtt paarismängust (ilma söögita) – 15 EUR inimene

Registreerimisel 8.-9. septembrini:
- Osavõtt kõikidest mängudest (sisalduvad lõunasöögid laupäeval ja pühapäeval) – 75 EUR inimene;
- Osavõtt laupäeval (sisaldub lõunasöök) – 50 EUR inimene;
- Osavõtt pühapäevasest võistkonnamängust (sisaldub lõunasöök) – 40 EUR inimene;
- Osavõtt individuaalist (ilma söögita) – 25 EUR inimene;
- Osavõtt paarismängust (ilma söögita) – 25 EUR inimene

Alla 30-aastastele mängijatele ja Lääne-Virumaa mälumänguritele soodushinnad! Täpsustame registreerimisel.

Võistkonnamängus osalevad kõik võistkonnad, mille koosseisu ei kuulu ühtegi 15 viimasel aastal (s.o 2006 või hiljem) EMV individuaal-, paaris- või võistkonnamängus medali võitnud mängijat, automaatselt ka B-liiga arvestuses. B-liiga võitjatele samuti medalid ning parimatele auhinnad.

Registreerimine toimub üksnes e-posti aadressil illar@estpak.ee, seejärel täpsustatakse hinnad, maksmisviis ja muud olulised küsimused. Kui on muid täpsustavaid küsimusi, võib pöörduda samal aadressil või helistada 50 64 469.

Reede õhtul toimub pärast spordimängu spordikilva hooaja lõpetamine, laupäeval mälumänguasjade seltskondlik arutamine, mõlemad koos lõõgastusvõimalustega Vinni Spordihoones.