Kilingi-Nõmme mälumängupäev

25. november 2018

8. detsembril leiab aset Kilingi-Nõmme mälumängupäev.

Üritus toimub Kilingi-Nõmme linnas Kilingi-Nõmme klubi (Pärnu tn. 73) fuajeesaalis. Klubi on linna peatänaval, suur tumeoranž maja. Nii et leiate kindlasti üles.

Esmalt kell 12.00 algab Eesti Karikavõistluste II üksiketapp Kilingi Kilb 2018, sedakorda üksikmängu formaadis. Mängu küsimused koostavad ja viivad läbi Kaarel Silmato ja Matis Song. Küsimisele tuleb 80 küsimust. Osavõtutasu 6 eurot. Parimatele auhinnad.

Üle mitme aasta toimub ka Kilingi Spordikilb, mis on Eesti Meistrivõistluste spordisarja 5. etapp. Algus orienteeruvalt kella 15.00 paiku.Toimub paarismäng Mängu küsimused teevad Allen Leiten, Kaarel Silmato ja Illar Tõnisson. Küsimuste arv on täpsustamisel. Osavõtutasuks on 10 eurot paari kohta.

Soovitame kõigil mängijatel osaleda mõlemas mängus, sest küsimused on head ja mitmekülgsed.

Registreerida mängule saab kilvafoorumis, helistades Matis Song, 5280092 või kirjutades välkposti – kultuurigerilja@gmail.com. Loodetavasti kilb.ee esiküljel avatakse registreering. Täpsustage, kas osalete mõlemas mängus või ainult individuaalmängus või spordipaaris. Samuti võib mängujuhtidel nööbist haarata ja öelda, et tulete mängima.

Täiendav info tuleb jooksvalt.