NÕMME MÄLUMÄNGUSARI 2019/20

26. august 2020

Nõmme mälumäng toimub septembrist 2020 maini 2021 iga kuu teisel neljapäeval kell 18-20 Nõmme Maja aulas Valdeku 13 (kunagine 30. keskkool). Esimene eelvoor toimub 10. septembril, algus on tavapäraselt 18.00. Eelvoorud toimuvad septembrist aprillini, finaalmäng on mais. Võisteldakse 3-liikmeliste võistkondadena. Osavõtumaksu ei ole. Kui mõni võistkonnaliige ei saa mõnes voorus osaleda, siis võib tal olla asendaja. Mängus osalemiseks on vajalik võistkondade eelnev registreerimine e-kirja teel aadressil timzik80@gmail.com.

Tegemist on voorumänguga ja finaali pääsejad selguvad kevadel vastavalt 8 eelvoorus kogutud kohapunktidele. Mängus on 30 küsimust, mille hulgas on ka heli- ja pildiküsimused. Küsimustele vastamine toimub viie küsimuse kaupa kirjalikult. Aega u 8 minutit. Iga täielik täisvastus annab võistkonnale 2, osaliselt õige vastus 1 punkti. Poolikuid punkte ei anta. Kaks halvimat eelvoorude tulemust arvesse ei lähe. 

Mängu ajal on igasuguste nutiseadmete või muul moel kõrvalise abi kasutamine keelatud. Esimene hoiatus toob kaasa nulliringi küsimustevoorus, teine hoiatus toob kaasa mängusaalist eemaldamise. Reeglit rikkunud võistkonnal läheb eelvooru tulemus ka üldarvestuses arvesse (s.t ei kuulu kahe halvima eelvooru tulemuse hulka, mis arvesse ei lähe).

Küsimuste põhikoostajad ning mängu läbiviijad on Margus Pillau ja Timo Tarve.