NÕMME MÄLUMÄNGUSARI 2018/19

5. september 2017

Nõmme mälumäng toimub septembrist 2018 maini 2019 iga kuu teisel neljapäeval (avavoor 13. septembril) kella 18-20 Nõmme Maja aulas Valdeku 13 (kunagine 30. keskkool). Eelvoorud toimuvad septembrist aprillini, finaalmäng on mais. Tegemist on voorumänguga. Võisteldakse 3-liikmeliste võistkondadena. Osavõtumaksu ei ole. Kui mõni võistkonnaliige ei saa mõnes voorus osaleda, siis võib tal olla asendaja. Mängus osalemiseks on vajalik võistkondade eelnev registreerimine e-kirja teel aadressil timzik80@gmail.com.

Tegemist on voorumänguga ja finaali pääsejad selguvad kevadel vastavalt 8 eelvoorus kogutud kohapunktidele. Mängus on 30 küsimust, mille hulgas on ka heli- ja pildiküsimused. Küsimustele vastamine toimub viie küsimuse kaupa kirjalikult. Aega u 8 minutit. Iga täielik täisvastus annab võistkonnale 2, osaliselt õige vastus 1 punkti. Poolikuid punkte ei anta. Kaks halvimat eelvoorude tulemust arvesse ei lähe. Finaal toimub 9. mail 2019.

Mängu ajal on igasuguste nutiseadmete või muul moel kõrvalise abi kasutamine keelatud. Esimene hoiatus toob kaasa nulliringi küsimustevoorus, teine hoiatus toob kaasa mängusaalist eemaldamise. Reeglit rikkunud võistkonnal läheb eelvooru tulemus ka üldarvestuses arvesse (s.t ei kuulu kahe halvima eelvooru tulemuse hulka, mis arvesse ei lähe).

Küsimuste põhikoostajad ning mängu läbiviijad on Margus Pillau ja Timo Tarve.