XVI koolinoorte meistrivõistluste eelvoor Koolinoorte meistrivõistlused

Registreerunud

Kooliaste Maakond Kool Klass (võistkond)
Põhikool Harjumaa Kuusalu Keskkool 7. kl
Keskkool Harjumaa Kuusalu Keskkool 10.kl
Keskkool Tallinn Tallinna Muusikakeskkool 11
Keskkool Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.ac
Keskkool Tartumaa Hugo Treffneri Gümnaasium 12.B/E
Keskkool Tartumaa Hugo Treffneri Gümnaasium 11b (Lokomotiv)
Keskkool Viljandimaa Viljandi Gümnaasium VG I
Keskkool Viljandimaa Viljandi Gümnaasium VG II
Keskkool Harjumaa Viimsi Gümnaasium Vaprad Kõhklejad/ 11.kl
Keskkool Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium Siil (11.R)
Keskkool Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10/12
Keskkool Pärnumaa Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 10. (tertia 1)
Põhikool Harjumaa Viimsi Kool 8. kl I
Põhikool Harjumaa Viimsi Kool 8. kl II
Põhikool Harjumaa Viimsi Kool 8 III
Põhikool Harjumaa Viimsi Kool 9. kl I
Põhikool Harjumaa Viimsi Kool 9. kl II
Põhikool Harjumaa Viimsi Kool 9. kl III
Põhikool Harjumaa Vaida Põhikool 9. klass
Keskkool Tallinn Tallinna Arte Gümnaasium 12b
Põhikool Viljandimaa Kalmetu Pk Särav9
Põhikool Harjumaa Saku Gümnaasium 9.d.
Põhikool Harjumaa Saku Gümnaasium 9.a.
Keskkool Harjumaa Saku Gümnaasium 12.kl.
Keskkool Harjumaa Saku Gümnaasium 10.-11.kl.
Keskkool Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium G2-RO
Keskkool Tallinn Tallinna Reaalkool 12.c
Keskkool Tallinn Audentese Spordigümnaasium I
Keskkool Tallinn Audentese Spordigümnaasium II
Keskkool Võrumaa Võru Gümnaasium 12
Keskkool Viljandimaa August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 10.kl
Põhikool Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool 8.a (Barucci)
Põhikool Võrumaa Võru Kreutzwaldi kool 8.b: Erika Prihodko, Roosmarii Räim, Simona Raag, Triin Hordo
Põhikool Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool 9.a (Geeniused)
Keskkool Võrumaa Võru Gümnaasium Team Tarvi (10H)
Põhikool Harjumaa Lagedi kool 9
Põhikool Võrumaa Võru Kreutzwaldi Kool 8c
Keskkool Tartumaa Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium 11b
Põhikool Tartumaa A. Haava nim Pala Kool 8
Keskkool Tartumaa Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Põhikool Jõgevamaa Laiuse Jaan Poska Põhikool 9. kl
Keskkool Tartumaa Tartu Jaan Poska gümnaasium 12.c (PÖHKEL)
Põhikool Harjumaa Kurtna Kool 9
Põhikool Harjumaa Tallinna Arte Gümnaasium 9A
Keskkool Tallinn Tallinna Arte Gümnaasium 11RTJPH
Keskkool Tallinn Tallinna Arte Gümnaasium 10TRJPH
Keskkool Tallinn Tallinna Reaalkool 12a
Keskkool Tallinn Rocca al Mare Kool 11
Keskkool Tartumaa Hugo Treffneri Gümnaasium 12 (Mass kulda)
Keskkool Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium Dark Stalker/10-12
Keskkool Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium Tuhvlid/10-12
Keskkool Viljandimaa A.Kitzbergi nim.Gümnaasium 12(11)
Keskkool Tartumaa Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11.a
Keskkool Põlvamaa Põlva Gümnaasium PG
Põhikool Tartumaa Tartu Veeriku Kool 9.B
Põhikool Tartumaa Tartu Kivilinna Kool IXD-I
Põhikool Tartumaa Tartu Kivilinna Kool IXD-II
Keskkool Tallinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 11
Põhikool Tartumaa Tartu Kivilinna Kool IXb
Keskkool Pärnumaa Pärnu Koidula Gümnaasium G2R1
Põhikool Viljandimaa A. Kitzbergi nimeline Gümnaasium 9. klass
Keskkool Tartumaa Tartu Jaan Poska gümnaasium ja Hugo Treffneri gümnaasium 11
Põhikool Harjumaa Lagedi 7
Põhikool Harjumaa Kolga Kool Rööprähklejad
Keskkool Tallinn Tallinna 21.Kool 12A/C
Keskkool Tartumaa Tartu Tamme Gümnaasium 11. kl (EI-tiim)
Keskkool Pärnumaa Tõstamaa Keskkool 10. - 12. klass
Põhikool Pärnumaa Tõstamaa Keskkool 8. - 9. klass
Keskkool Tartumaa Tartu Tamme Gümnaasium 12Lo Dead Ted
Põhikool Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c
Põhikool Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.a
28. november 2018

00:00

A.Olander jt.
Koolide MV 181128