Hooaeg 2022/2023

14. september 2022 18:30 Jüri sari

Jüri sarja I voor

Väärispuupead Jüri

28. september 2022 18:00 Tartu meistrivõistlused

Tartu MV I voor

Pöögimetsa tiim Tartu

1. oktoober 2022 12:00 Eesti meistrivõistlused

Üksikmängu Eesti MV 2022

Priit Naruskberg, Indrek Salis jt Tallinn

1. oktoober 2022 15:30 Eesti meistrivõistlused

Paarismängu Eesti MV 2022

Sven Oidjärv, Lauri Tammerand, Aare Olander Tallinn

2. oktoober 2022 11:00 Eesti meistrivõistlused

Eesti MV 2022 võistkondadele

Mati Räli jt Tallinn

8. oktoober 2022 12:00

Mnemofriik 2022

Tenno Sivadi, Allar Viivik

8. oktoober 2022 12:00 Spordimäng

Spordimälumängu maavõistlus Soome–Eesti 2022

Tallinn

12. oktoober 2022 18:00 Tartu meistrivõistlused

Tartu MV II voor

TÜMK; Vismarid

22. oktoober 2022 12:00

Seenioride üksikmäng

Indrek Salis jt Tallinn

22. oktoober 2022 12:00 Spordimäng

Spordikilva MV I etapp (paarismäng)

Rait Männik, Kalle Voolaid Tartu

22. oktoober 2022 15:00 Spordimäng

Spordikilva MV II etapp (üksikmäng)

Matis Song, Toivo Kivimets, Aare Oja Tartu

26. oktoober 2022 18:00 Tartu meistrivõistlused

Tartu MV III voor

Artes Terrae Tartu

5. november 2022 12:00

Soome-ugri paarismäng - edasi lükatud

Jaan Loide Tallinn

9. november 2022 18:30 Jüri sari

Jüri sarja III voor

Uugametsa Jüri

12. november 2022 12:00

Pirita kloostriturniir

Peeter-Erik Kubo jt Tallinn

13. november 2022 11:00 Spordimäng

Spordikilva MV III etapp (paarismäng)

Mati Räli, Peeter Piho ja Jevgeni Nurmla Tallinn

13. november 2022 14:00 Spordimäng

Spordikilva MV IV etapp (üksikmäng)

Rene Štrik, Allen Leiten ja Kaarel Silmato Tallinn

26. november 2022 12:00 Kilvakarikas

Räpina paarismäng

Mait Meensalu, Priit Naruskberg Räpina

7. detsember 2022 18:30 Jüri sari

Jüri sarja IV voor

Jüri

15. jaanuar 2023 11:00 Spordimäng

Spordikilva MV V etapp (paarismäng)

Ove Põder, Igor Habal, Urmas Oljum Tallinn

15. jaanuar 2023 14:00 Spordimäng

Spordikilva MV VI etapp (üksikmäng)

Urmo Kallakas, Aivar Saar, Toomas Tarm Tallinn