Hooaeg 2021/2022

11. september 2021 12:00 Üksikmäng

Üksikmängu Eesti MV

Arko Olesk, Andres Pulver jt Vinni

11. september 2021 16:00 Paarismäng

Paarismängu Eesti MV

Parila MK (Aare Olander, Lauri Tammerand jt) Vinni

12. september 2021 12:00 Eesti meistrivõistlused

Eesti Meistrivõistlused võistkondadele

Vismarid (Illar Tõnisson jt) Vinni

15. september 2021 18:30 Jüri sari

Jüri sarja I voor.

Jüri

9. oktoober 2021 12:00

Mnemofriik 2021

Tenno Sivadi ja Allar Viivik

13. oktoober 2021 18:00 Jüri sari

Jüri sarja II voor. Aare Sireli memoriaal

Väärispuupead Jüri

16. oktoober 2021 12:00 Üksikmäng

Mälugigant 2021

Peeter-Erik Kubo Tallinn

23. oktoober 2021 12:00 Spordimäng

Spordikilva MV I etapp (paarismäng)

Matis Song, Aare Oja, Toivo Kivimets Tartu

23. oktoober 2021 15:00 Spordimäng

Spordikilva MV II etapp (üksikmäng)

Mait Räli, Koit Kärssin, Holger Tamm Tartu

30. oktoober 2021 12:00 Üksikmäng

Vändra Karu üksikmäng - JÄÄB ÄRA!

Vändra

10. november 2021 18:30 Jüri sari

Jüri sarja III voor

Hiiu Blokk Jüri

21. november 2021 12:00 Spordimäng

Spordikilva MV III etapp (paarismäng)

Urmas Oljum, Timo Tarve Tallinn

21. november 2021 15:00 Spordimäng

Spordikilva MV IV etapp (üksikmäng)

Rene Štrik, Kaarel Silmato & Allen Leiten Tallinn

8. detsember 2021 18:30 Jüri sari

Jüri sarja IV voor

Parila MK, TÜMK Jüri

18. detsember 2021 12:00

Seenioride üksikmäng

Indrek Salis jt Tallinn

12. jaanuar 2022 18:30 Jüri sari

Jüri sarja V voor

Toakärbes Jüri

22. jaanuar 2022 11:00 Spordimäng

Spordikilva MV V etapp (paarismäng)

Igor Habal, Ove Põder ja Tauno Vahter Tallinn

22. jaanuar 2022 14:00 Spordimäng

Spordikilva MV VI etapp (üksikmäng)

Urmo Kallakas, Aivar Saar & Toomas Tarm Tallinn

30. jaanuar 2022 11:00 Spordimäng

Spordikilva MV VII etapp (üksikmäng)

Rait Männik, Kalle Voolaid Tartu

30. jaanuar 2022 12:00

Tartu üksikmäng

Tiit Naarits Tartu

9. veebruar 2022 18:30 Jüri sari

Jüri sarja VI voor

Lõunalõvid Jüri

9. märts 2022 18:30 Jüri sari

Jüri sarja VII voor

Krediidijuhtimine Jüri

19. märts 2022 12:00

Otepää paarismäng (Aarne Steinbachi memoriaal)

Kadri Steinbach jt Otepää

26. märts 2022 11:00 Spordimäng

Spordikilva MV VIII etapp (üksikmäng)

Märt-Martin Arengu, Lauri Valge ja Priit Naruskberg Tallinn

26. märts 2022 14:00 Spordimäng

Spordikilva MV IX etapp (paarismäng)

Marko Siil, Ants Põldoja Tallinn

29. märts 2022 18:00

Norra GP

Aare Olander, Jon Inge Kolden Tallinn

30. märts 2022 18:00

Tartu MV üksikmäng

Silja Paavle jt Tartu

16. aprill 2022 12:00

Mälugigant 2022 (üksikmäng)

Peeter-Erik Kubo Tallinn

11. mai 2022 18:30 Jüri sari

Jüri sarja IX voor

OTK Jüri

4. juuni 2022 12:00

Maailmameistrivõistlused 2022

Arko Olesk, Aare Olander